Jak pracujemy

 

1
Pytamy o Twoje potrzeby

Opowiedz nam, jakie usprawnienia chciałbyś wprowadzić w swojej firmie. Przekaż nam Twoje wymagania co do efektów wdrożenia.
Dopytamy o niezbędne szczegóły i zabierzemy się do pracy.

2
Ustalamy funkcjonalności

Wspólnie z Tobą rozplanujemy wszelkie działania jakie będziesz mógł wykonać dzięki przygotowanemu programowi, ustalimy poziomy dostępu do danych i inne niezbędne charakterystyki.

3
Rozpoczynamy realizację

Nasi programiści rozpoczynają pracę nad programem, konstruując go według wytycznych. Nie bronią się także przed proponowaniem własnych usprawnień – w końcu oni znają się na tym najlepiej.

4
Udostępniamy Ci gotowe funkcje

Otrzymujesz wgląd w gotowe etapy naszej pracy. Możesz wraz z nami testować działające już moduły Twojego programu i bez skrępowania wyrażać swoje zdanie.

5
Uwzględniamy Twoje uwagi

Przez cały czas realizacji projektu jesteśmy otwarci na Twoje komentarze. Możesz być pewien, że wszystko co nam powiesz zostanie rozpatrzone.

6
Testujemy gotowy produkt

Ukończony program poddawany jest serii testów manualnych i automatycznych, dzięki czemu zyskujemy pewność, że będzie działał bez zarzutu.

7
Wdrażamy

Gotowy, sprawdzony program instalujemy na Twoim lub naszym serwerze – wedle wcześniejszewgo ustalenia. Jeżeli jest to konieczne, szkolimy Ciebie i/lub Twoją kadrę w kwestii korzystania z wprowadzonego rozwiązania.

8
Pozostajemy do Twojej dyspozycji

Wszystkim naszym klientom świadczymy pełną obsługę posprzedażową – odpowiadamy na pytania, reagujemy na problemy, rozwiewamy wątpliwości.

 
 
 
 
 
 
rubyrailspython
 

jsjsonjquery
 

sinatraphpperl
 

mysqlpostgrecapistrano
 

html cssbootstrap
 

unicorncapybaracucumbervagrant
 

couchdbmemcachedmongodbredis
 

apachenginx

 

Właśnie tak wyobrażałeś sobie naszą współpracę?