Portfolio

Sztukę technologii tworzymy już od 15 lat. Poniżej przykłady efektów naszej pracy.
Wybierz kategorię:
 • Partneo.pl
  Partneo.pl

  Aplikacje internetowe

  Partneo to aplikacja internetowa przeznaczona do prowadzenia i obsługi programów afiliacyjnych (partnerskich). Portal stworzyliśmy na zlecenie klienta, który chciał sprzedawać dostęp do usługi na zasadach abonamentowych.
 • KartaPracy.pl
  KartaPracy.pl

  Aplikacje internetowe

  Podstawowym zadaniem aplikacji jest rejestracja czasu pracy i raportowanie statystyk właściwym osobom. Ułatwia także planowanie urlopów, rozliczenia z pracownikami i generuje dokumenty dla ZUS.
 • Biurokrator.pl
  Biurokrator.pl

  Aplikacje internetowe

  Intranet, czyli wewnętrzny portal firmowy, który jest skierowany do pracowników. Usprawnia komunikację oraz zbiera w jednym miejscu wszystkie ważne informacje i dokumenty. Dzięki temu ich odnalezienie jest znacznie szybsze, a dostęp do nich mają tylko upoważnione osoby.
 • Regon Sorter
  Regon Sorter

  Aplikacje internetowe

  Program odnajdujący firmy w serwisie internetowym ceidg.gov.pl na podstawie kryteriów podanych przez użytkownika. Bazę wyszukanych danych zapisuje w formie pliku arkusza kalkulacyjnego Excel i pozwala ją pobrać.
 • Hotelarz
  Hotelarz

  Aplikacje internetowe

  Aplikacja wspomagająca pracę kierownictwa hotelu w zakresie utrzymania konkurencyjności. Wyszukuje oferty konkurencyjnych hoteli na zadanym obszarze i pozwala je porównać.
 • CRM dla Amazing Bee
  CRM dla Amazing Bee

  Aplikacje internetowe

  Aplikacja rejestruje przychodzące zapytania, kierując je do konkretnego specjalisty. Ten wycenia produkt bądź usługę, a następnie przekazuje osobie odpowiedzialnej za kontakt z klientem, która generuje ofertę na podstawie wyceny, dodając ustalony narzut.
  Program generuje ofertę w szablonie z krótkim opisem produktu i działalności firmy. Szablon i jego treść są łatwo edytowalne.
 • Faktury online
  Faktury online

  Aplikacje internetowe

  Internetowy system do wystawiania dokumentów sprzedażowych – faktur, proform, not korygujących itd. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby działała w systemie Saas.
 • VINFAX.PL
  VINFAX.PL

  Aplikacje internetowe

  Aplikacja internetowa tworząca rozbudowane raporty o amerykańskich samochodach, w oparciu o numer VIN (Amerykański system identyfikacji pojazdów). Za pozyskiwanie danych odpowiada sprytny robot sieciowy.
 • Integracja sklepu Wimet
  Integracja sklepu Wimet

  Integracje systemów

  Integracja sklepu internetowego stworzonego na platformie IAI Shop ze stroną internetową dostawcy.
 • Contract Manager
  Contract Manager

  Aplikacje internetowe

  Program do generowania umów pracowniczych. Aplikacja posiada wzory umów o pracę, zlecenie, o dzieło – dzięki czemu ich wystawianie trwa znacznie krócej. Dane pracowników są następnie przechowywane, wraz z historią wszystkich wynagrodzeń.
  Program pozwala również automatycznie sporządzać rozliczenia roczne.